VŽ.lt rašo: „Citus“ rezervuoto būsto kiekį pernai augino trečdaliu“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ suskaičiavo, kad pernai savo valdomuose projektuose rezervuoto būsto kiekį užaugino 29% iki 426.

Vilniuje buvo rezervuoti 318 butai ir kotedžai, Kaune – 108. Tai yra trečdaliu daugiau nei per 2018 m., kai buvo rezervuota 330 „Citus“ plėtojamų būstų, praneša bendrovė.

Skaityti daugiau “VŽ.lt rašo: „Citus“ rezervuoto būsto kiekį pernai augino trečdaliu“”

15min.lt rašo: „Mindaugas Vanagas: būsto įsigijimo galimybės Lietuvoje gali tapti argumentu emigrantams“

Mindaugas Vanagas, CITUS įkūrėjas ir vadovas
Pasakymas, kad 2019-ieji Lietuvos NT rinkoje buvo pažymėti stebinančio aktyvumo ir sėkmės, nenustebins net visiškai šia sritimi nesidominčių žmonių. Šalies ekonomikos, o ypač NT rinkos augimo skaičiai – daugiau nei įspūdingi ir jie bus aptarinėjami dar ilgai. Tuo tarpu 2020-ieji, žiūrint iš šalies, gali būti gan nuobodūs. Bet tai – ir teigiamo pokyčio, vis didėjančios rinkos brandos požymis.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Mindaugas Vanagas: būsto įsigijimo galimybės Lietuvoje gali tapti argumentu emigrantams“”

Delfi.lt rašo: „Šnipiškėse išdygs naujas gyvenamųjų namų kvartalas“

Išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui vystymo įmonė „Citus“ viename perspektyviausių Vilniaus mikrorajonų, Šnipiškėse, tarp Linkmenų ir Utenos gatvių gyvenamųjų namų projektą. Sklype planuojami du A+ energinio efektyvumo klasės daugiabučiai gyvenamieji namai, kuriuose bus pasiūlyta apie 100-120 butų – viso daugiau nei 5 000 m2 gyvenamojo ploto, rašoma pranešime spaudai.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Šnipiškėse išdygs naujas gyvenamųjų namų kvartalas“”

15min.lt rašo: „Norint įsigyti unikalų būstą, piloto teisės – būtinos“

Paprastai pristatant namus kalbama apie patogų susisiekimą, jaukumą, komfortą, dizaino sprendimus ir kitus būstui įprastus dalykus. O kas, jei projektas yra tiek unikalus, kad tokie įprasti apibūdinimai tiesiog nublanksta? Istorinį aerodromą atveriantys langai, lėktuvų kilimo ir tūpimo takas tiesiog kieme, preciziškas tikslumas ir drąsus inovatyvumas – tokie yra Kaune įsikūrę „Aeronamai“. Dėmesio! Įsikurti čia pasiseks tik vienam laimingajam – skelbiama ketvirtojo piloto atranka.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Norint įsigyti unikalų būstą, piloto teisės – būtinos“”

15min.lt rašo: „Konkursas „Už darnią plėtrą“: karinė teritorija, virstanti kurortu mieste“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Citus“ vietoje buvusio raketų techninio diviziono plėtoja daugiabučių projektą „Miško ardai“, orientuotą į sveiką gyvenimo būdą. Burbiškių gatvėje statomuose daugiabučiuose iš viso suplanuoti 305 butai. Dabar „Miško ardai“ pretenduoja tapti geriausio gyvenamojo būsto kategorijos projektu konkurse „Už darnią plėtrą“ ir yra pateiktas konkurso vertinimui.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Konkursas „Už darnią plėtrą“: karinė teritorija, virstanti kurortu mieste“”

VZ.lt rašo: „Citus“ į daugiabučius Vilniaus Lazdynėliuose investuoja 7,5 mln. Eur“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ Vilniaus Lazdynėlių mikrorajone planuoja du daugiabučius ir 5 kotedžus.

0,5 ha ploto sklype Bukčių g. 6 penkiaaukščiuose planuojami 104 butai, kurių plotas sieks 28–79 kv. m, pranešė bendrovė. Numatomas kotedžų plotas – 85 kv. m.

Skaityti daugiau “VZ.lt rašo: „Citus“ į daugiabučius Vilniaus Lazdynėliuose investuoja 7,5 mln. Eur“”

Delfi.lt rašo: „Sparčiai augančios įmonės vadovas – apie didžiausius iššūkius: visi atkalbinėjo ir vadino kvailiu“

Kai nemėgsti patirti nesėkmės ir ieškai sprendimo blogai situacijai išspręsti, tuomet ir ateina laimėjimai. Prie laimėjimų yra priprantama, o jei atsiranda principai ir jie yra ugdomi, tuomet sėkmė ir motyvacija eina koja kojon. Kiekviena pergalė motyvuoja kitą. Taip mano Mindaugas Vanagas, kompanijos CITUS vadovas, ir jis tiki, kad moka laimėti.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Sparčiai augančios įmonės vadovas – apie didžiausius iššūkius: visi atkalbinėjo ir vadino kvailiu“”

15min.lt rašo: „Ekspertai: kelių kambarių butus lietuviai mėgsta labiausiai ir kodėl tai – geras sprendimas“

Besikeičiantis gyvenimo būdas keičia požiūrį į būstą ir jam keliamus reikalavimus. Jei kažkada būstas buvo didžiausiu gyvenimo turtu, kurį žmonės stengėsi pirkti tokį, kad jis tiktų visą gyvenimą, šiandien situaciją yra pasikeitusi kardinaliai. Finansavimo galimybės, paprastesnis būsto pirkimo ir pardavimo procesas, pasiūla ir įperkamumas leidžia būstą keisti pagal poreikius: jį išaugame kaip drabužį, o tada perkame naują, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Ekspertai: kelių kambarių butus lietuviai mėgsta labiausiai ir kodėl tai – geras sprendimas“”