15min.lt rašo: „Citus experts: Vilnius has become a bastion of high living standards, resilient to lockdowns. Last year, the housing market posted among its best results in history“

If not for the double lockdown, last year would have, without a doubt, been a record year for the capital’s housing market. That said, after the first lockdown there were those who predicted records in the opposite direction and a collapse but this never happened. In short: what and why, because even I don’t recall having spoken this much about the market any other year.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Citus experts: Vilnius has become a bastion of high living standards, resilient to lockdowns. Last year, the housing market posted among its best results in history“”

Diena.lt rašo: „Vilnius tapo aukšto pragyvenimo bastionu, atspariu karantinams“

Jei ne dvigubas karantinas, praėję metai, neabejotinai, būtų tapę rekordiniais sostinės būsto rinkai. Tiesa, po pirmojo karantino trumpam buvo atsiradę skelbusių priešingus rekordus ir kolapsą, tačiau taip neįvyko. Taigi, trumpai: kas ir kodėl, nes tiek net pats nepamenu, kad būčiau apie rinką kalbėjęs bet kuriais kitais metais.

Skaityti daugiau “Diena.lt rašo: „Vilnius tapo aukšto pragyvenimo bastionu, atspariu karantinams“”

Su šventėmis!

Mieli CITUS Bičiuliai!

Šiemet buvo ypatingi metai. Džiaugiamės, kad visi išlikome ir sustiprėjome, nors lengva išties nebuvo. Nuoširdžiausiai linkime, kad kitais metais 2020-uosius prisimintume tik kaip iššūkių metus ir atsiimtume viską su kaupu!

Gražių švenčių!

Lrytas.lt rašo: „Antrasis karantinas pateikė staigmeną NT rinkos dalyviams – būstą lietuviai išdrįso pirkti internetu“

2020–uosius dar ilgai prisiminsime kaip nepaprastai sunkius įprastą rutiną sutrikdžiusius ir daugumą mūsų dukart namuose įkalinusius metus. Tačiau kai kurie pokyčiai leido atrasti naujas galimybes, padėjo išvengti visiškos gyvenimo ir ekonomikos stagnacijos, sako nekilnojamojo turto (NT) projektų valdymo įmonės „Citus“ pardavimų vadovė Andželika Keršytė.

Skaityti daugiau “Lrytas.lt rašo: „Antrasis karantinas pateikė staigmeną NT rinkos dalyviams – būstą lietuviai išdrįso pirkti internetu“”

Statybunaujienos.lt rašo: „Citus“ analitikai: antrasis karantinas būsto rinką paveikė gerokai mažiau“

Paskelbus antrąjį koronaviruso iššauktą karantiną rinka penktadaliu smuktelėjo, tačiau efektas toli gražu nebuvo toks stiprus kaip pavasarį, o pirminės rinkos rezultatas išliko aukštas, tvirtina „Citus“ analitikai.

Skaityti daugiau “Statybunaujienos.lt rašo: „Citus“ analitikai: antrasis karantinas būsto rinką paveikė gerokai mažiau“”

15min.lt rašo: „Citus“ Justiniškėse stato naujus daugiabučius ir kotedžus“

Sostinės Justiniškių mikrorajone, buvusio Buivydiškių dvaro pašonėje, „Citus“ statys penkis triaukščius daugiabučius su 100 butų ir 80 dviejų aukštų kotedžus, kurie bus statomi keturiais etapais. Bus galima rinktis iš skirtingo ploto bei išplanavimo 1–3 kambarių butų, siekiančių 32–64 kv. m arba 3–5 kamb. kotedžų, siekiančių 62–95 kv. m. Projekto pardavimai startuoja lapkričio 27 d., rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Citus“ Justiniškėse stato naujus daugiabučius ir kotedžus“”

Delfi.lt rašo: „Ekspertė įvardijo 5 pagrindinius žingsnius, kaip per karantiną pirkti būstą“

Paskelbus antrąjį karantiną, jį sutikome ramiau: iš vienos pusės, pavasarį išmokome su tuo gyventi, iš kitos – supratome, kad reikia situaciją vertinti rimtai ir negalima su ja žaisti. Tai reiškia, kad matėme, kokios pasekmės bus, jei gyvenimas sustos – o to nenorime niekas. Todėl turime prisitaikyti prie aplinkybių ir gyventi tokiu greičiu, kokį jos leidžia, tačiau nuolat judėti į priekį.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Ekspertė įvardijo 5 pagrindinius žingsnius, kaip per karantiną pirkti būstą“”

15min.lt rašo: „Mindaugas Vanagas: Kabinetizacija, fondizacija, migracija ir dar trys tendencijos, pandemijos šviesoje vairuosiančios Lietuvos NT rinką“

COVID–19 tempo nestabdo: Europoje prasideda pakartotini ribojimai, o su jais – ir naujos aktualios ekonomikos prognozės. Šiaurės Europos rinkos, kurioms priskiriama ir Lietuva, patyrė „V“ formos ekonomikos atsigavimą. Ekonomistai išlieka budrūs, pavojaus varpais dar neskambina, tačiau sutinka, jog ankstesnės optimistinės prognozės gali šiek tiek koreguotis. Pokyčiai, žinoma, sujudins ir nekilnojamojo turto (NT) rinką.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Mindaugas Vanagas: Kabinetizacija, fondizacija, migracija ir dar trys tendencijos, pandemijos šviesoje vairuosiančios Lietuvos NT rinką“”