Delfi.lt rašo: „Lietuvių porai nusišypsojo neregėta sėkmė: laimėtas prizas apvertė gyvenimą aukštyn kojomis“

Sėkmė šypsosi tiems, kas jos neišsigąsta. Tokį įspūdį palieka metų pradžioje Fortūnos palytėta pora iš Mažosios Lietuvos – Domas Dumikas ir Danguolė Misonienė. Vos laimėję loterijoje naujutėlį daugiau kaip 150 tūkst. eurų vertės kotedžą sostinėje jiedu tvirtai pasakė – kraustysimės, nors ta sostinė yra daugiau kaip už 200 km nuo gimtųjų namų Viešvilės miestelyje, Jurbarko rajone, rašoma pranešime spaudai.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Lietuvių porai nusišypsojo neregėta sėkmė: laimėtas prizas apvertė gyvenimą aukštyn kojomis“”

15min.lt/Gazas.lt rašo: „Aurum 1006 km“ lenktynėse startuosianti „Citus“ komanda derins patirtį ir jaunatvišką maksimalizmą“

Jau kitą savaitę Palangoje įvyksiančiose „Aurum 1006“ km lenktynėse pasirodys panevėžiečių komanda „Citus“. Lenktynininkai startuos dyzelinių automobilių klasėje „Volkswagen Golf“ automobiliu. Naujai suformuota komanda šiuo metu pasinėrusi į treniruočių ciklą.

Skaityti daugiau “15min.lt/Gazas.lt rašo: „Aurum 1006 km“ lenktynėse startuosianti „Citus“ komanda derins patirtį ir jaunatvišką maksimalizmą“”

Delfi.lt rašo: „Dar labiau priartėjome prie Vakarų Europos: NT rinkoje užderėjo nauja būsto klasė“

Vilniaus būsto rinka demonstruoja net optimistiškiausias prognozes viršijantį augimą, kurį vien tik pozityviais pirkėjų lūkesčiais ar kylančia ekonomika, palankiomis skolinimosi sąlygomis bei žmonių perkamąja galia paaiškinti sunku. Tikėtina, kad aktyvumą paskatino ir pernykštės krizės prognozės, dėl kurių žmonės suskubo priimti sprendimus.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Dar labiau priartėjome prie Vakarų Europos: NT rinkoje užderėjo nauja būsto klasė“”

VŽ.lt rašo: „Citus“ pirmąjį pusmetį rezervavo 1,4 karto daugiau būstų“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ šių metų pirmąjį pusmetį Vilniuje ir Kaune pasirašė 278 butų ir kotedžų rezervacijos sutartis.

Tai 1,4 karto daugiau nei tuo pat metu pernai, kai šiuose dviejuose miestuose buvo susitarta dėl 200 būstų pardavimo, pranešė bendrovė.

Skaityti daugiau “VŽ.lt rašo: „Citus“ pirmąjį pusmetį rezervavo 1,4 karto daugiau būstų“”

15min.lt rašo: „Karšta“ ir NT rinkoje: sumažėjęs butų pirkimas verčia šokti naujus viliotinius“

Buitinė technika, paskraidymai oro balionu, nemokamas parkingas, padengtas rezervacijos mokestis, akcijos, nuolaidos – naujo būsto pardavėjai sukasi kaip išmanydami, viliodami potencialius naujakurius netikėtomis dovanomis. Nors gyventojų pajamos auga, tačiau gegužę butų vėl parduota mažiau. NT brokerius tai verčia sukti galvą, o ekspertai pastebi pirmuosius streso signalus rinkoje.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Karšta“ ir NT rinkoje: sumažėjęs butų pirkimas verčia šokti naujus viliotinius“”

15min.lt rašo: „Ekspertai: NT rinkos rodiklis, galintis padėti prognozuoti, ar pigs būstas Lietuvoje“

Ekonomikos klasika teigia, kad kainos laisvoje rinkoje, iš esmės, priklauso nuo paklausos ir pasiūlos santykio: jei paklausa auga labiau nei pasiūla, kainos didėja, jei atvirkščiai – mažėja. Žinoma, yra dar ir kiti veiksniai: sąnaudos, būsto kainas veikia paskolų aplinka, vartotojų lūkesčiai ir kiti dalykai, o absoliučius pasiūlos ir paklausos dydžius įvertinti yra sunku.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Ekspertai: NT rinkos rodiklis, galintis padėti prognozuoti, ar pigs būstas Lietuvoje“”

Delfi.lt rašo: „Ekspertė rėžė lietuviams: būstas neturi būti perkamas tik kartą gyvenime“

Nors gyvenamosios vietos keitimas yra labai atsakingas žingsnis, tačiau laikai, kai namai buvo statomi tokie, kad tiktų visiems, o pirkdavome būstą tik kartą gyvenime – jau praeityje. Šiandien gyvenimo tempas reikalauja, kad viskas tame gyvenime būtų subalansuota – būstas taip pat turi atitikti konkretaus tarpsnio poreikius ir galimybes, kad netaptų našta, rašoma pranešime spaudai.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Ekspertė rėžė lietuviams: būstas neturi būti perkamas tik kartą gyvenime“”

15min.lt rašo: „Citus“: balandį sostinėje – bene dvigubai daugiau rezervuotų būstų nei pernai“

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Citus“ duomenimis, per šių metų balandžio mėn. Vilniaus pirminėje būsto rinkoje buvo rezervuotas rekordinis skaičius – 646 būstai (butai ir kotedžai). Kaune per tą patį laiką rezervuoti 104 būstai.

Sostinėje būsto pardavimai, lyginant su tuo pačiu mėnesiu pernai, šoktelėjo beveik dvigubai, o Kaune išliko labai panašūs, nors ir nežymiai sumažėjo, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Citus“: balandį sostinėje – bene dvigubai daugiau rezervuotų būstų nei pernai“”

VŽ.lt rašo: „Citus“ būstų rezervacijas pirmąjį ketvirtį išaugino 63%“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ šių metų pirmąjį ketvirtį savo valdomuose būsto projektuose rezervavo 63% daugiau butų ir kotedžų, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Vilniuje ir Kaune per šių metų sausį–kovą susitarta dėl 171 būstų pardavimo, kai pernai – 105, pranešė „Citus“.

Skaityti daugiau “VŽ.lt rašo: „Citus“ būstų rezervacijas pirmąjį ketvirtį išaugino 63%“”