Lrytas.lt rašo: „Darbas namuose: svarbiausi patarimai, kaip įsirengti vietą ir joje dirbti produktyviai“

Visą pasaulį netikėtai apėmus pandemijai, o gyvenimus sukausčius karantinui, populiariu tapo posakis „nauja realybė“. Darbas iš namų tapo nauja realybe, o namams šiuo laikotarpiu teko svarbus egzaminas: ar namuose esame produktyvūs? Ar atliekame visas darbo užduotis?

Skaityti daugiau “Lrytas.lt rašo: „Darbas namuose: svarbiausi patarimai, kaip įsirengti vietą ir joje dirbti produktyviai“”

LRT.lt rašo: „Ekspertai įvertino koronaviruso papurtytą NT rinką: labiausiai apsimokės pirkti vasarą, po to kainos gali kilti“

Dėl karantino ir koronaviruso nulemto neapibrėžtumo nekilnojamojo turto (NT) rinkoje, būstų kainos pirminėje rinkoje trumpam turėtų šiek tiek kristi, tačiau po šio smukimo jos gali šoktelėti į viršų. Taip tvirtina ekonomistas Žygimantas Mauricas. Anot jo, labiausiai tikėtina, kad kainos smuktelės vasarą ir rudens pradžioje, o kopti į viršų pradės jau kitąmet.

Skaityti daugiau “LRT.lt rašo: „Ekspertai įvertino koronaviruso papurtytą NT rinką: labiausiai apsimokės pirkti vasarą, po to kainos gali kilti“”

15min.lt rašo: „Ekspertai dėl NT pozityvūs net ir krizės akivaizdoje: tiki, kad didieji išsilaikys“

Nors pasaulį purto sveikatos ir vartojimo krizė, tačiau ekonomistai yra gana pozityviai nusiteikę dėl nekilnojamojo turto rinkos situacijos. Ekspertų nuomone, didieji vystytojai augimo metais fiksavo daug geresnius pardavimus, nei tikėtasi, todėl šiandien jiems išgyventi bus paprasčiau. Be to, nesitikima ir didelio būsto kainų kritimo, jei krizė bus suvaldyta iki birželio. Ekspertų nuomone, staigiai stojusi rinka šių metų pradžios pardavimų apimtis galėtų pasiekti kitais metais.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Ekspertai dėl NT pozityvūs net ir krizės akivaizdoje: tiki, kad didieji išsilaikys“”

Lrytas.lt rašo: „NT rinkos žaidėjus karantinas provokuoja siūlyti įdomesnius būstus – išvardijo, kokius“

Ypač greitai ir plačiai išplitusi koronaviruso infekcija, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) paskelbta pandemija bei daugelyje šalių imtos taikyti karantino sąlygos neaplenkė ir Lietuvos. Kovo viduryje įvesti apribojimai žmonių judėjimui, įsigaliojęs nuotolinis darbas ir dalies paslaugų sustabdymas turėjo žaibišką poveikį visai mūsų šalies ekonomikai.

Skaityti daugiau “Lrytas.lt rašo: „NT rinkos žaidėjus karantinas provokuoja siūlyti įdomesnius būstus – išvardijo, kokius“”

15min.lt rašo: „Žaliausiu Lietuvoje būstu pripažintuose „Aeronamuose“ gyvenantis L.Liekis: apie gerąją patirtį ir smagius išmanaus namo pokštus“

Namai šalia aerodromo? Toks sprendimas iš tiesų daugeliui gali pasirodyti neprotingas. Tačiau kauniečiui Lukui Liekiui, gyvenančiam greta S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo esančiuose „Aeronamuose“, tai atrodo ideali vieta.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Žaliausiu Lietuvoje būstu pripažintuose „Aeronamuose“ gyvenantis L.Liekis: apie gerąją patirtį ir smagius išmanaus namo pokštus“”

15min.lt rašo: „Tyrimas: pirkėjai būstus didžiuosiuose miestuose renkasi skirtingai“

Vieta, vieta ir dar kartą vieta – taip dažnai įvardijami esminiai būsto pasirinkimo kriterijai. Ir, žinoma, kaina. Nors kaina ir vieta mieste išlieka dominuojančiais kriterijai renkantis būstą, tačiau jų svarba skiriasi Vilniuje ir Kaune, rodo nekilnojamojo turto (NT) projektų vystymo įmonės „Citus“ atlikta apklausa. Kiti, itin svarbūs kriterijai, darantys įtaką priimant sprendimą pirkti būstą, taip pat atskleidžia vilniečių ir kauniečių pasirinkimo skirtumus.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „Tyrimas: pirkėjai būstus didžiuosiuose miestuose renkasi skirtingai“”

VŽ.lt rašo: „2019 m. daugiausia butų Vilniuje pardavę plėtotojai“

2019 m. septyni nekilnojamojo turto (NT) plėtotojai kartu Vilniuje pardavė 46,4% visų naujos statybos butų. Iš viso pernai sostinėje buvo susitarta dėl 5.744 naujų butų pardavimo, arba 37% daugiau nei 2018 m. (4.186). Pernai beveik pusę rinkos užėmė 7 vystytojai, rodo NT bendrovės „Ober-Haus“ duomenys.

Skaityti daugiau “VŽ.lt rašo: „2019 m. daugiausia butų Vilniuje pardavę plėtotojai“”