Delfi.lt rašo: „Ekspertai žeria argumentus, kodėl verta rinktis kotedžą“

Nors tokio būsto tipo, kaip kotedžas, formaliai net neegzistuoja – nei statybų įstatyme, nei statybos techniniame reglamente šis terminas nenaudojamas – jo populiarumas tarp pirkėjų vis auga. Dažniausiai tai dvibutis ar keliabutis namas, turintis bendrą sieną su kaimynais (sublokuotas per buto sieną, garažą ar stoginę), atskirą įėjimą, kiemelį. Žmonės juos vertina, nes vis dažniau tai būstas miesto ribose, tačiau siūlantis daugiau privatumo ir lankstumo įsirengiant, rašoma pranešime spaudai.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Ekspertai žeria argumentus, kodėl verta rinktis kotedžą“”

15min.lt rašo: „NT rinka 2018-aisiais: auga stabiliai ir krizės požymių nemato“

Šių metų nekilnojamojo turto rinka, nors ir pasižymi šiokiu tokiu bangavimu, tačiau vertinant pirmuosius tris ketvirčius matomas bendras stabilus augimas, skelbia NT plėtros bendrovė „Citus“. Be to, pastebima, kad pasiūloje daugėja aukštesnės klasės būsto, o Kauno būsto kainos vejasi Vilniaus.

2018-ųjų pirmasis ketvirtis buvo šiek tiek lėtesnis nei 2017-ųjų tą patį laikotarpį, tačiau vėlesni ketvirčiai buvo sėkmingesni. Registrų centro duomenimis, antrąjį ketvirtį butų pardavimai Vilniuje šoko į aukštumas: fiksuotas sandorių skaičius lenkė rekordiniais vadintus 2016-uosius ir tapo rezultatyviausiu per trejus pastaruosius metus.

Skaityti daugiau “15min.lt rašo: „NT rinka 2018-aisiais: auga stabiliai ir krizės požymių nemato“”

CITUS sėkmės istorijos: nuo klientų aptarnavimo vadybininko iki įmonės vadovo – per 7 mėnesius

Kiekviena komanda yra stipri tiek, kiek stiprus kiekvienas tos komandos narys. Kiekviena didelė sėkmės istorija yra įdomi tiek, kiek įdomios ją sudarančios sėkmės istorijos. Mes, CITUS, jų turime jau 50 ir norime jomis pasidalyti. Kviečiame paskaityti pirmąją, nes labai didžiuojamės savo Kolegomis, o sėkmė yra įrašyta CITUS genuose!

Skaityti daugiau “CITUS sėkmės istorijos: nuo klientų aptarnavimo vadybininko iki įmonės vadovo – per 7 mėnesius”

vz.lt rašo: „Citus“ į daugiabučių projektą Vilniuje investuoja 30 mln. Eur“

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Citus“ sostinėje imasi naujo būstų projekto, į kurį per kelerius metus suplanavo investuoti 30 mln. Eur. Iki 2021 m. „Citus“ Vilniaus pietinėje dalyje 2,5 ha plote trimis etapais nori išplėtoti 300 butų, arba 19.500 kv. m bendro ploto.

Burbiškių gatvėje esančiame sklype suprojektuoti devyni 4 aukštų daugiabučių korpusai, po žeme – 345 vietų automobiliams.

Skaityti daugiau “vz.lt rašo: „Citus“ į daugiabučių projektą Vilniuje investuoja 30 mln. Eur“”

Delfi.lt rašo: „Sugalvojo būdą, kaip sumažinti spūstis sostinėje: pirmieji pokyčius pajus Pilaitėje“

Sostinei po vasaros grįžtant į įprastą ritmą ir intensyvėjant transporto srautams Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacija (LNTPA) pradeda iniciatyvą „Pusvalandis“, kuria siekiama mažinti spūstis rytinio ir vakarinio pikų metu. Įmonės ir įstaigos skatinamos koreguoti savo darbo laiko grafiką, taip bent laikinai perskirstant intensyviausius transporto srautus. Planuojama, kad pirmieji iniciatyvos rezultatus pajustų Pilaitės gyventojai, kur prie iniciatyvos prisijungė pirmosios įmonės.

Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Sugalvojo būdą, kaip sumažinti spūstis sostinėje: pirmieji pokyčius pajus Pilaitėje“”

Žmonės.lt rašo: „CITUS“ ir iniciatyva „Atsipūtęs Vilnius“ Žvėryne atidaro POP-UP gatvės meno mokyklą“

Paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31–ąją savo istorija ir meniška siela unikaliame Žvėryne, Vilniuje veiklą pradeda nauja meninė-edukacinė iniciatyva „Atsipūtus mokykla“. Ją, minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtąsias metines, pristato išskirtinių būsto projektų ir lanksčių NT sprendimų verslui vystytojai „Citus“, bendradarbiaudami su žinoma gatvės menininke Rūta Jankauskaite, dar prisistatančia savo alter ego, Marla Singer.

Skaityti daugiau “Žmonės.lt rašo: „CITUS“ ir iniciatyva „Atsipūtęs Vilnius“ Žvėryne atidaro POP-UP gatvės meno mokyklą“”

Vz.lt rašo: „P. Pocius paliko „Grigeo“, tapo „Citus“ rinkodaros vadovu“

NT plėtros UAB „Citus“ turi naują rinkodaros vadovą, juo tapo Paulius Pocius, prieš tai ėjęs šias pareigas popieriaus pramonės AB „Grigeo“.

Darbą „Citus“ p. Pocius pradėjo šią savaitę, jis pakeitė šią vasarą įmonę palikusią Ievą Balkevičiūtę, skelbiama įmonės išplatintame pranešime.

10 metų rinkodaros srityje dirbantis p. Pocius turi patirties skirtingose srityse – nuo telekomunikacijų iki žemės ūkio.

Skaityti daugiau “Vz.lt rašo: „P. Pocius paliko „Grigeo“, tapo „Citus“ rinkodaros vadovu“”

Delfi.lt rašo: „Derybos vyksta ne tik turguje: kaip gauti geriausią buto pirkimo pasiūlymą“

Būstas visada buvo viena didžiausių ir atsakingiausių investicijų, nors tai ir nebėra vienkartinis gyvenimo pirkinys. Todėl jo pirkimui reikia negailėti laiko, kruopščiai pasiruošti ir padaryti namų darbus. Būsto įsigijimo procese dalyvauja dvi pusės – pirkėjas ir pardavėjas, todėl svarbu suvokti, kad galutinė sėkmė yra bendradarbiavimo, o ne mūšio vaisius.

„Šiandien įprasta, kad derėtis galima visur ir visada – ne vien tik turguje. Tačiau ir pačias derybas reikia suvokti ne kaip kovą, bandant išpešti kuo didesnę naudą sau ir pardavėją vertinant kaip priešininką, besistengiantį padaryti tą patį. Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: „Derybos vyksta ne tik turguje: kaip gauti geriausią buto pirkimo pasiūlymą“”

lrytas.lt rašo: “Naujasis Vilniaus kvartalas – geriausias būsto projektas Baltijos šalyse”

Sostinės kvartalas – geriausias būsto projektas Baltijos šalyse

Išskirtinių būsto projektų ir lanksčių sprendimų verslui vystytojo CITUS projektas „Neries ardai“ Baltijos nekilnojamojo turto investicijų forume pripažintas geriausiu būsto projektu Baltijos šalyse. Dėl laurų skirtingose kategorijose varžėsi 17 atrinktų projektų iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos.

„Labai džiaugiamės tokiu „Neries ardų“ įvertinimu ir dėkojame už jį organizatoriams. Tai yra projektas, kurį kūrėme lyg sau, ir jis viršijo mūsų lūkesčius. Puiku, kad tai įvertino ir konkurso komisija“, – sakė CITUS įkūrėjas ir vadovas Mindaugas Vanagas.

Skaityti daugiau “lrytas.lt rašo: “Naujasis Vilniaus kvartalas – geriausias būsto projektas Baltijos šalyse””

Delfi.lt rašo: “Ekspertai pataria: kaip išsirinkti grindis ir paversti jas interjero akcentu”

Visame pasaulyje vis ryškesnė darosi tendencija, kad žmonės ieško išskirtinių būstų, yra pasiryžę investuoti į geresnį projektą, kokybiškesnę statybą, brangesnę apdailą, kitas išskirtines savybes. Norėdami, kad namai atspindėtų asmenybę, gyvenimo būdą, charakterį, jo šeimininkai interjerą projektavimą vis dažniau patiki dizaineriams, o skirtingų kokybiškų apdailos medžiagų pasiūla leidžia įgyvendinti net ambicingiausius užmojus.
Skaityti daugiau “Delfi.lt rašo: “Ekspertai pataria: kaip išsirinkti grindis ir paversti jas interjero akcentu””