Vz.lt rašo: „P. Pocius paliko „Grigeo“, tapo „Citus“ rinkodaros vadovu“

NT plėtros UAB „Citus“ turi naują rinkodaros vadovą, juo tapo Paulius Pocius, prieš tai ėjęs šias pareigas popieriaus pramonės AB „Grigeo“.

Darbą „Citus“ p. Pocius pradėjo šią savaitę, jis pakeitė šią vasarą įmonę palikusią Ievą Balkevičiūtę, skelbiama įmonės išplatintame pranešime.

10 metų rinkodaros srityje dirbantis p. Pocius turi patirties skirtingose srityse – nuo telekomunikacijų iki žemės ūkio.

„Žongliruodamas skirtingose rinkose matau, kad marketingo dėsniai visur veikia panašiai, o įmonėms, kuriančioms vertę savo klientams, sekasi gerai“, – pranešime teigia p. Pocius.

2018 m. reklamos festivalyje „Adrenalinas“ jis su „Grigeo“ laimėjo 6 apdovanojimus, taip pat šiais metais pateko tarp 10 Lietuvos marketingo asociacijos LiMA renkamų „Metų CMO“ finalininkų.

„Citus“ nuo pat veiklos pradžios siekė kurti ypatingus projektus jų pirkėjams, o ne kopijuoti kitų sprendimus, todėl pirmiausia sukuriame projekto idėją, koncepciją, įvaizdį, su visa komanda ištobuliname ją iš marketingo bei komunikacijos, būsimų pirkėjų poreikių pusės, o tada susitelkiame į projektavimą, o ne atvirkščiai. Įvaizdis bei komunikacija dinamiškame šiandienos pasaulyje tampa kritiškai svarbia konkuravimo priemone, todėl neabejoju, kad Pauliaus patirtis, kūrybingumas ir drąsa suteiks profesionaliai „Citus“ komandai didžiulį postūmį“, – pranešime cituojamas Mindaugas Vanagas, įmonės vadovas ir savininkas.

50 darbuotojų komandą turinti „Citus“ pernai Vilniuje ir Kaune pardavė 370 butų ir buvo trečia Lietuvoje pagal parduotų būstų skaičių. Bendra šio parduoto turto vertė – 33,5 mln. Eur.

Skaityti daugiau: https://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2018/08/29/p-pocius-paliko-grigeo-tapo-citus-rinkodaros-vadovu.