„Verslo žinios“ rašo: Pilaitėje – dar 160 butų už užrakinamų vartų

image

Sostinės Pilaitės rajone įsikūrusi mažaaukštė gyvenvietė „Karaliaučiaus slėnis“ plečiasi – nekilnojamojo turto (NT) vystytojas „Citus construction“ pradeda ketvirtąjį etapą, kurio metu šalia kotedžų čia iškils 160 naujų A energinės klasės butų.

Nauji butai „Karaliaučiaus slėnio“ gyvenvietėje bus pastatyti iki šių metų gruodžio mėnesio. Šio etapo metu uždaroje ir saugomoje teritorijoje iškils 5 keturaukščiai korpusai su 32 butais kiekviename, po 16 butų vienoje laiptinėje. Investicijos į šį projektą siekia daugiau nei 8 mln. Eur.

Vystytojo teigimu, pastatai bus mažaaukščiai – tik iki 4 aukštų, uždara saugia teritorija ir didelėmis laisvalaikio zonomis, skirtomis net tik vaikams, bet ir suaugusiems. Uždaroje mažaaukštėje gyvenvietėje nuo pat pirmojo etapo ypatingas dėmesys skiriamas saugumui. Kad gyventojai ir jų vaikai galėtų jaustis saugūs, visa teritorija bus aptverta, joje bus įrengtos stebėjimo kameros.

„Pastebėjome, kad mūsų pirkėjams rūpi ne tik vieta ar būsto kaina – jie yra išsilavinę, jauni ir aktyvūs žmonės, norintys patogumo ir galimybės kokybiškai leisti laiką savo kieme. Todėl šių butų teritorijoje bus įrengtos įvairius poreikius atitinkančios zonos: žaidimų aikštelės vaikams su kotedžų gyventojų jau pamėgtais batutais, ekologiškas prieskoninių žolelių daržas, stalo teniso stalas, stacionarūs lauko treniruokliai ir treniruočių aikštelė šunims“, – išplatintame pranešime cituojamas Mindaugas Vanagas, „Citus construction“ vadovas.

Naujuosius butus gyventojai gali rinktis iš keturių variantų: 35 kv. metrų, 42 kv. metrų, 53 kv. metrų arba 61 kv. metro. Vieno kvadratinio metro kaina siekia nuo 1270 iki 1520 eurų. Šalia gyventojams bus įrengta 202 vietų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir garažai.

„Citus construction“ nėra vienintelė bendrovė, vystanti NT projektus Vilniaus Pilaitės mikrorajone. VŽ rašė, kad statybos įmonių grupė „Eika“ įsigijo 2,6 ha dydžio sklypą Pilaitės mikrorajone Vilniuje. Bendrovė teigia, kad Karaliaučiaus gatvėje ketina pastatyti per 600 butų, kurie bendrai sudarys apie 30.000 kv. m gyvenamojo ploto. Į tokio dydžio kvartalą planuojama investuoti daugiau nei 30 mln. Eur.

Straipsnis publikuojamas: http://vz.lt/sektoriai/nekilnojamasis-turtas-statyba/2016/07/05/pilaiteje–dar160-butu-uz-uzrakinamu-vartu#ixzz4ErRh8vfk

Daugiau apie projektą skaitykite:

http://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/pilaiteje-isdygs-dar-daugiau-nauju-daugiabuciu.d?id=71731570