default

„PaJustis“. To neįmanoma papasakoti. Tai reikia pajusti

Pajusk žalumą
Po darbų visą Tavo šeimą pasitiks gamta: net 7 gaivūs ir miškelių apsupti Buivydiškių dvaro parko tvenkiniai bei erdvės pasivaikščiojimams.

Pajusk jaukumą
Erdvi gyvenvietė, nedideli namai, uždara bei saugi kaimynystė, kameromis stebima aplinka ir visas rinkinys kokybiškam poilsiui: laisvalaikio zona, pasivaikščiojimo takai, miškeliai ir tvenkiniai.

Pajusk smagumą
Tavo šeimos erdvė neturi apsiriboti savu kiemeliu. Gyvenvietėje įrengtoje laisvalaikio zonoje visi šeimos nariai ras kuo užsiimti. Čia suplanuota griliaus zona, teniso, futbolo ir šachmatų stalai, sporto aikštelė su treniruokliais ir bokso kriauše, kino amfiteatras, vaikų žaidimų aikštelė su dviem čiuožynėmis – ilgiausiomis, kiek mums yra tekę matyti.

Pajusk artumą
Šalia namų – miestas ir visi jo patogumai: Justiniškės ir Pilaitė su parduotuvėmis, darželiais bei mokyklomis, sporto klubais, pramogų ar laisvalaikio vietomis. Netoliese – pro šalį skubantis Vakarinis aplinkkelis, kuriuo greitai ir patogiai pasieksite Vilniaus centrą ar bet kurią kitą sostinės vietą.

Pajusk draugystę
Gyvenvietėje įsikurs tokios šeimos kaip Tavo, todėl čia formuosis draugiška ir glaudi bendruomenė. O mes, kurdami Jums namus, galvojome ir apie šeimos augintinius, kuriems čia bus puikios sąlygos: gyvenvietėje numatėme įrengti dresavimo zoną, specialų įrenginį gyvūnams prausti, šiukšliadėžes švarai ir tvarkai bei kita. Be to, netoliese yra kelios gyvūnų parduotuvės, šunų kirpykla, visa galybė veterinarijos klinikų bei daugybė erdvės pasivaikščiojimams ir dūkimui.

Pajusk modernumą
Funkcionalaus išplanavimo būstai, galimybė įsirengti savo saulės elektrinę lauks kiekvieno naujakurio. O šiuolaikiškai įrengta aplinka, vaizdo stebėjimo sistema, saulės elektrinė, kuri aprūpins bendras erdves energija, džiugins visus gyventojus.

www.pajustis.lt »