Roda architects_Aero namai_eksterjeras_IMG_1809

Vieninteliai tokia „Aeronamai“

www.aeronamai.lt »

Aeronamai – pirmasis Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse nekomercinis atviras NT inovacijų projektas šalia vieno seniausių Europoje S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Kaune. Jis skirtas labai specifinei žmonių grupei – aviacijos entuziastams, kurie turi savo lėktuvus. Projekte pristatomos technologinės ir socialinės inovacijos yra orientuotos į ateities tendencijų formavimą ir edukaciją apie jas: Aeronamai bus atviri visuomenei, NT rinkos specialistams, žiniasklaidai.

Susidomėjote? Trys „Aeronamų“ lakūnai savo eskadrilei ieško ketvirtojo. Tai gali būti paskutinis šansas!

Aeronamai 2019 m. buvo nominuoti Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos organizuojamam konkursui „Už darnią plėtrą“. Konkurse projektas sulaukė atskiro Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovo, VGTU pastatų energetikos katedros profesoriaus Habil. Dr. Vytauto Martinaičio, konkurso komisijos nario paminėjimo. Jam Aeronamai padarė didelį įspūdį – tokį, kad pirmą kartą konkurso istorijoje vienas projektas buvo atskirai paminėtas ir pagerbtas padėka.

Aeronamai tapo pirmuoju būstu Lietuvoje, kuris pats apsirūpina visa eksploatacijai bei buičiai reikalinga elektros energija. Taip pat tai pirmasis šalyje būsto projektas, sertifikuotu Vokietijos „Passivhaus“ instituto bei turintis aukščiausią A++ energinio efektyvumo klasę.

Eksploatacinius šildymo, vėsinimo, vėdinimo ir elektros energijos šioms funkcijoms poreikius Aeronamuose pilnai užtikrina įdiegta geoterminė sistema bei galinga saulės energijos jėgainė.

Prie Aeronamų projekto jau prisijungė ir jo partnerėmis tapo lyderiaujančios rinkos įmonės „Paroc“, „Roda Architects“, „Solet Technics“, „Danfoss“, „iHouse“, „Gama langai“, „Bauroc“, „Velux Lietuva“, „Pasyvūs namai“, „EEplius“ ir kitos.

Projekto istoriją sekite specialioje Aeronamų svetainėje

www.aeronamai.lt »