BŪK ČIA namai – sporto ir aktyvaus poilsio namuose siekiantiems vilniečiams

Buk_cia-main

„BŪK ČIA“ – namai sportiškiems

BŪK ČIA namuose nereikia laukti pirmadienio ar Naujųjų, kad ištesėtumėte sau duotą pažadą „pradedu gyventi sveikiau, judėti daugiau!“. Čia kiekvienas šeimos narys gali dienas leisti aktyviai, nes namuose – visas sporto aikštynas!

Būk čia. Rajone.
Visa, kas svarbiausia – pasiekiama pėsčiomis. Parduotuvę, darželius, mokyklas, grožio salonus ir medicinos įstaigas patogiai pasieksite be automobilio. O viešojo transporto stotelė – prie namų kiemo vartelių.

Būk čia. Kieme.
Namų kieme – aktyviam laisvalaikiui pritaikytas sporto „maniežas“ su „cross-fit“ inventoriumi, lauko treniruoklių alėja, šuolių į tolį aikštelė, šachmatai, stalo futbolas. Vaikams – alpinizmo užsiėmimai, estafečių trasa, koordinaciją gerinanti karstyklė bei banglentės treniruoklis.

Kiemą juosia bėgimui, dviračiams, riedlentėms ir paspirtukams pritaikytas takas, kurio gale – dviračių remonto stotelė su sporto inventoriaus dalijimosi spinta bei geriamo vandens fontanu. Rekreacijai – per visą kiemą nusidriekęs sveikatingumo takas ir augalų alpinariumai.

Būk čia. Miške.
Geriausias kaimynas – miškas. Ramybę rasite nesibaigiančiuose miško takuose, o pramogas – miško parko sporto aikštyne. Krepšinis, tinklinis, mažasis futbolas. Pasiruošę mesti sporto iššūkį gretimo namo kaimynams?

Būk čia. Namuose.

Čia iškils du penkiaaukščiai daugiabučiai ir penki 3-jų aukštų kotedžai. Namuose suplanuoti 104 butai, kuriuose bus nuo 1 iki 4 kambarių, jų plotas – 28–79 kv. m. Kiekviename funkcionalaus išplanavimo kotedže projektuojami 85 kv. m būstai.

Nuo pamatų iki stogo šie namai sukurti gerai savijautai ir patogiam gyvenimui:

  • A+ energinio naudingumo klasė garantuoja komfortą ir nedideles sąskaitas už šilumą,
  • Požeminė automobilių stovėjimo aikštelė – jokio eismo gyvenvietėje,
  • Aptverta, uždara teritorija užtikrins visų saugumą,
  • Atidžiai suplanuoti butai: didelėms, mažoms – visoms šeimoms,
  • Namų fasadai su klinkerio apdaila – kokybiški ir derantys su supančia gamta,
  • Pirmų aukštų gyventojams – nuosavi kiemeliai.

www.buk-cia.lt »

Demonstracinis inovacijų projektas Aeronamai

Roda architects_Aero namai_eksterjeras_IMG_1809

Vieninteliai tokia „Aeronamai“

www.aeronamai.lt »

Aeronamai – pirmasis Lietuvoje ir visose Baltijos šalyse nekomercinis atviras NT inovacijų projektas šalia vieno seniausių Europoje S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo Kaune. Jis skirtas labai specifinei žmonių grupei – aviacijos entuziastams, kurie turi savo lėktuvus. Projekte pristatomos technologinės ir socialinės inovacijos yra orientuotos į ateities tendencijų formavimą ir edukaciją apie jas: Aeronamai bus atviri visuomenei, NT rinkos specialistams, žiniasklaidai.

Susidomėjote? Trys „Aeronamų“ lakūnai savo eskadrilei ieško ketvirtojo. Tai gali būti paskutinis šansas!

Aeronamai 2019 m. buvo nominuoti Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos ir Darnios plėtros akademijos organizuojamam konkursui „Už darnią plėtrą“. Konkurse projektas sulaukė atskiro Vilniaus Gedimino technikos universiteto atstovo, VGTU pastatų energetikos katedros profesoriaus Habil. Dr. Vytauto Martinaičio, konkurso komisijos nario paminėjimo. Jam Aeronamai padarė didelį įspūdį – tokį, kad pirmą kartą konkurso istorijoje vienas projektas buvo atskirai paminėtas ir pagerbtas padėka.

Aeronamai tapo pirmuoju būstu Lietuvoje, kuris pats apsirūpina visa eksploatacijai bei buičiai reikalinga elektros energija. Taip pat tai pirmasis šalyje būsto projektas, sertifikuotu Vokietijos „Passivhaus“ instituto bei turintis aukščiausią A++ energinio efektyvumo klasę.

Eksploatacinius šildymo, vėsinimo, vėdinimo ir elektros energijos šioms funkcijoms poreikius Aeronamuose pilnai užtikrina įdiegta geoterminė sistema bei galinga saulės energijos jėgainė.

Prie Aeronamų projekto jau prisijungė ir jo partnerėmis tapo lyderiaujančios rinkos įmonės „Paroc“, „Roda Architects“, „Solet Technics“, „Danfoss“, „iHouse“, „Gama langai“, „Bauroc“, „Velux Lietuva“, „Pasyvūs namai“, „EEplius“ ir kitos.

Projekto istoriją sekite specialioje Aeronamų svetainėje

www.aeronamai.lt »

Karaliaučiaus slėnis – kotedžai

KRS_kot_kiemas-saule

Kotedžai „Karaliaučiaus slėnyje“

Gyvenvietę papildė VIII-asis ir IX-asis kotedžų etapai. Čia buvo siūlomi 95-140 kv.m ploto kotedžai su 3 a plotą siekiančiais kiemeliais.

Šiuose etapuose įrengtos skirtingo amžiaus vaikams ir suaugusiems pritaikytos poilsio erdvės: didelė saugi žaidimų erdvė su batutais, sūpynėmis mažiesiems; treniruoklių zona, stalo teniso stalai, tinklinio aikštelė. Kotedžų gyventojai naudojasi privataus namo teikiamais privalumais – kiekviena šeima turi vidinį kiemelį, apželdintą tujomis, kiekvienas kotedžas – privačią pievelę. Dalis IX-ojo etapo kotedžų yra su dideliais balkonais antruosiuose aukštuose, o dalis – su dvigubais kiemeliais. Kotedžai pasižymi A+ energine klase ir turi geoterminį šildymą, todėl taupus namų išlaikymas – garantuotas.

Visa gyvenvietės teritorija yra uždara ir stebima vaizdo stebėjimo sistema, kad savo namuose naujakuriai jaustųsi dar saugiau.

www.karaliauciausslenis.lt »

Karaliaučiaus slėnis – butai

KRS_daug_kiemas-saule

Butai „Karaliaučiaus slėnyje“

X–asis etapas užbaigė „Karaliaučiaus slėnio“ plėtrą.

Šiame etape gyventojai mėgaujasi privatumu ir ramybe, nes atstumai tarp daugiabučių siekia net iki 37 m, o naujakurių svetainės langai nėra orientuoti į priešais esančio namo svetainę. Pastatai atitinka mažaaukštės statybos standartus, o daugiabučių pirmojo aukšto gyventojai džiaugiasi iki 98 kv. m siekiančius kiemelius.

Vienas didžiausių privalumų naujajame etape – didelės ir erdvios laisvalaikio erdvės. Įrengtos atskiros žaidimų zonos mažiausiems vaikams, ir atskiros vyresniems vaikams bei suaugusiems. Čia gyventojai gali rasti lauko treniruoklius, obelų sodus, pavėsines, lauko stalo teniso stalus bei daugybę įvairių žaidimų įrenginių vaikams.

www.karaliauciausslenis.lt »

Kauno senamiesčio apartamentai – II etapas

2

Prabangieji „Kauno senamiesčio apartamentai“ (II etapas)

Šv. Gertrūdos ir M. Valančiaus gatvių sankirtoje iškilo architekto Gintauto Natkevičiaus suprojektuotas prabangus 21 buto apartamentų kompleksas.

Projektuojant „Kauno senamiesčio apartamentus“ buvo ieškoma geriausio erdvės išnaudojimo būdo, nebuvo siekiama atkartoti ar imituoti senamiesčio pastatų stilių, o atvirkščiai – moderniai interpretuoti erdvę, skirti didžiausią svarbą XXI a. poreikiams – šio laikmečio funkcionalumui, estetikai, kartu pasirūpinant ir tinkamu aplinkos integravimu.

Naujasis gyvenamasis projektas pačioje Kauno širdyje siekia tik keturis aukštus. Pirmasis pastato aukštas skirtas prabangių prekių parduotuvėms, namo vidiniame kieme įrengta poilsio erdvė, šalia gyvenamojo namo bus išsaugotas ir sutvarkytas M. Valančiaus skveras.

Dar vienas naujojo prabangaus komplekso išskirtinumas – aukšta garso izoliacijos klasė. Sienų tarp skirtingų apartamentų garso izoliacija siekia 63 decibelus – A garso klasę. Rinkoje tai vis dar retai sutinkamas privalumas. Prabangių apartamentų komplekse įrengta požeminė parkavimo aikštelė, moderni ir efektyvi rekuperacinė vėdinimo sistema, apartamentai turi didelius vitrininius langus, o fasadą puošia išskirtinės kokybės klinkerio plytelės ir mediniai langai.

www.senamiescioapartamentai.lt »

Jonučių namai

49_2

Patrauklieji „Jonučių namai“

„Jonučių namai“ – mažaaukštės statybos butai už patraukliausią kainą Kaune.

Gyvenvietėje pastatyti šeši namai su 200 butų; jų plotas siekia nuo 38 iki 75 kv. m, o kvadratinio metro kaina prasidėjo tik nuo 626 eurų.

Nors „Jonučių namai“ pasižymėjo ekonominės klasės būstams būdingomis kainomis, butų ir aplinkos kokybė prilygsta vidutiniam gyvenamojo būsto segmentui: mažaaukštės statybos namai turi itin gerai sutvarkytas vaikų ir suaugusiųjų laisvalaikio zonas su vaikų žaidimų aikštelėmis, batutais, lauko teniso stalais, gultais, lauko treniruokliais, futbolo aikštele. Kvartalas apželdintas, jame užveistas vaismedžių sodas.

Atstumai tarp pastatų – itin dideli, todėl dideliame plote gyvena palyginti mažas žmonių skaičius. Pirmų aukštų gyventojai turi privačius kiemelius, kurių dydis siekia iki 110 kv. m, o kituose aukštuose įrengti balkonai – iki 13 kv. m plotą. Kvartalo teritorija aptverta, stebima vaizdo kameromis, butuose įrengtas ekonomiškas dujinis šildymas.

www.jonuciai.lt »

Telegrafas

Telegrafas_021 copy

Autentiškasis „Telegrafas“

„Telegrafas“ – tai Kauno Tvirtovės administracinių pastatų komplekso karinio telegrafo stoties pastatas, įkurtas 1891 m., kuris virto moderniu 24 studijų ir 4 mansardinių butų kompleksu. Pastatas rekonstruotas išsaugant visas, jau antrą šimtmetį skaičiuojančias, architektūrines ir kultūrines vertybes, pritaikant jas šiandienos poreikiams. Tai – autentiškas, gyvas ir absoliučiai unikalus namas, tinkantis šiuolaikiniam gyvenimui ir darbui.

Pirmasis ir antrasis aukštai nepakeitė savo pirminio autentiško ir kultūros paveldo saugomo išplanavimo. Šiuose aukštuose įrengtos gyvenimui ir darbui skirtos multifunkcinės darbo erdvės – studijos. Rekonstrukcijos darbai buvo atliekami kuo mažiau keičiant autentiškus pastato ir vidinių patalpų elementus, siekiant išsaugoti istoriją ir unikalumą. „Telegrafe“ buvo pasiūlytos 24 studijos, kurių plotas svyruoja nuo 20 iki 29 kv. m.

„Telegrafas“ tapo pirmuoju kultūros paveldo objektu Kaune, atkurtu pagal naujai Lietuvoje taikomą autentiškumo sertifikavimo sistemą. Pastatas rekonstruojamas išsaugant visas, jau antrą šimtmetį skaičiuojančias architektūrines ir kultūrines vertybes.

Plačiau – http://autentiska.lt.

Neries ardai

Ardai_006

Tituluotieji „Neries ardai“

„Neries ardai“ – tai išskirtinis projektas, apjungiantis gyvenimo miške ir mieste privalumus. Būstas mieste, netoli nuo centro, tačiau su kotedžui ar net namui būdingais privalumais.

„Neries ardai“ 2018 m. pripažinti geriausiu būsto projektu Baltijos šalyse leidinio „Verslo žinios“ organizuotame konkurse bei geriausiu projektu kasmetiniame Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“. Dabar geriausias patirtis ir praktikas iš šio projekto perkeliame į šios istorijos tęsinį – projektą „Miško ardai“. Kviečiame susipažinti!

„Neries ardų“ daugiabučiai iškilo unikalioje Vilniaus vietoje: šalia Karoliniškių kraštovaizdžio draustinio, Plikakalnio atodangos, laukinės gamtos apsuptyje; visai šalia teka Neris, kitoje upės pusėje – Vingio parkas. Abipus netoliese esančios vienos pagrindinių miesto arterijų – Laisvės prospekto – įsibėgėjo 65 tūkst. kv. m verslo centro „Business Garden Vilnius“ statybos, kitoje prospekto pusėje jau įsikūrė modernus prekybos centras, statomas naujas 9 aukštų biurų centras su 500 vietų požemine parkavimo aikštele, netolimoje ateityje planuojama modernizuoti „Litexpo“ parodų ir konferencijų centro infrastruktūrą. Vilniaus miesto savivaldybėje jau derinamas naujas pėsčiųjų, dviračių ir visuomeninio transporto tiltas per Nerį, kuris patogiai sujungs šį rajoną su Vingio parku. 

Gamtos apsuptyje ant kairiojo Neries kranto išaugo 3 trijų aukštų namai su papildomu cokoliniu aukštu. Butų dydžiai energetinės A klasės „Neries arduose“ patenkins pačius įvairiausius poreikius – nuo ekonominės klasės kompaktiškų 35 kv. m studijų iki erdvių 107 kv. m dydžio apartamentų. Visi  butai, nepriklausomai nuo jų dydžio, turi erdvias, nuo 15 iki 32 kv. m ploto terasas ir balkonus, kylančius virš žemės tarsi skirtingi miško ardai. Visuose butuose įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema, saugomoje komplekso teritorijoje įrengtos žaidimų aikštelės skirtingo amžiaus vaikams, po žeme – 66 vietų požeminė automobilių aikštelė. Visuose daugiabučiuose yra liftai bei sandėliukai dviračiams ar kitam sporto inventoriui laikyti. Per šalia esantį kraštovaizdžio draustinį dviračiais Žvėryno mikrorajoną galima pasiekti vos per 5 min.

www.neriesardai.lt »