lrytas.lt rašo: „5 šiemet ypač nustebinę naujos statybos būstai Vilniuje“

53

Nekilnojamojo turto analitikai prognozavo, jog šiemet Vilniuje iškils beveik 4 tūkst. naujos statybos butų, o dar nesibaigus metams buvo iššluoti 3 tūkst. naujų butų. Iš milžiniškos naujo būsto pasiūlos atrinkome penkis išskirtinius projektus, nustebinusius savo architektūriniais ar energetiniais sprendimais.

„Karaliaučiaus slėnis“

Pilaitė – vienas labiausiai besiplečiančių Vilniaus rajonų, kuriame vis dar stinga energetiškai efektyvių būstų. Šių metų rudenį užbaigtas paskutinysis kotedžų komplekso „Karaliaučiaus slėnis“ etapas – vienas iš nedaugelio tokių projektų. Jį sudaro B, A ir A+ energinę klasę atitinkantys kotedžų korpusai. Pasak projektą plėtojančios bendrovės „Citus Construction“ vadovo Mindaugo Vanago, šiuo metu šis kotedžų kvartalas yra vienintelis toks Vilniuje, turintis ir geoterminį šildymą, užtikrinantį mažesnius šildymo kaštus. Dviaukščius kotedžus pirkėjai galėjo rinktis už ekonominės klasės kainas – nuo 1070 iki 1287 eurų už kv. metrą. Šis projektas taip pat buvo apdovanotas kasmetiniame Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos konkurse „Už darnią plėtrą“. Jis įvertintas už humaniškos gyvenamos aplinkos kūrimą bei kokybiško būsto pasiūlą pirkėjui ir aktyvų darbą su bendruomene.

Skaitykite daugiau: http://bustas.lrytas.lt/nekilnojamasis-turtas/5-siemet-ypac-nustebine-naujos-statybos-bustai-vilniuje.htm?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy