CITUS sėkmės istorijos: nuo klientų aptarnavimo vadybininko iki įmonės vadovo – per 7 mėnesius

Kiekviena komanda yra stipri tiek, kiek stiprus kiekvienas tos komandos narys. Kiekviena didelė sėkmės istorija yra įdomi tiek, kiek įdomios ją sudarančios sėkmės istorijos. Mes, CITUS, jų turime jau 50 ir norime jomis pasidalyti. Kviečiame paskaityti pirmąją, nes labai didžiuojamės savo Kolegomis, o sėkmė yra įrašyta CITUS genuose!

Neblėstančios energijos, charizmos ir entuziazmo kupinas Dainius Kapočius CITUS dirba 10 mėnesių – nuo 2017-ųjų rudens. Darbus pradėjo Kauno biure tapęs klientų aptarnavimo vadybininku. O šiandien (tiksliau, praėjus maždaug 7 mėnesiams nuo darbo CITUS pradžios) jis puošiasi jau naujomis pareigomis: Dainius tapo naujai įkurtos būsto administravimo įmonės „Domus Tersus“ vadovu. Milžiniškas šuolis, tiesa?

Kankorėžių aižykla. What the…?

Didžioji dalis Dainiaus karjeros prabėgo miškuose. 14 metų jis buvo miškininku parodomajame miškų ūkyje, kankorėžių aižyklos vadovu (teko paieškoti Google, kas tai per vieta). Taigi tikras gamtos vaikas. „Man tai buvo ir gyvenimo būdas, ir hobis, išlikęs iki dabar, ir darbas“, – pasakoja Dainius.

Vėliau prisižadėjęs draugui pakeitė darbo pobūdį ir buvo atsakingas už odontologijos klinikų plėtrą. Kaip pasakojo, atėjęs į tuščias patalpas jas palikdavo tik tada, kai jose jau tą pačią minutę galėdavo ateiti pirmasis klientas. Taip susipažino su nekilnojamuoju turtu, projektų valdymu, todėl jo viražas į CITUS vėlgi atrodo natūralus ir nuoseklus.

Pirmą dieną, su šypsena dėsto, buvo neramu: pasirodė, kad CITUS yra didelė įmonė, todėl ir jos lūkesčiai atrodė dideli. „Klausiau savęs, ar man pavyks. Tačiau jaučiausi patekęs ten, kur reikia: daug laiko praleidęs tarp medžių vis tik labai vertinu žmones ir bendravimą – tai vienas tų katalizatorių, kurie gyvenime man suteikia draivą“, – kalba Dainius.


Galantiškas dviveidis – kai dviejų žodžių apibūdinti nepakanka

Pirmą kartą sutikus Dainių gali susidaryti klaidingas įspūdis: jis tylus, santūrus ir niekur neskubantis. Tačiau ši nuomonė gana greitai išsisklaido ilgiau su juo pabendravus. Dainius pakalbina kiekvieną, nuolat šypsosi ir užkrečia savo pozityvumu. Ir yra labai taktiškas bei galantiškas.

„Tai padeda bendraujant su klientais, kurie turi savų rūpesčių, savų emocijų ir ateina pagalbos ar patarimo. Čia dirbdamas supratau, kokie svarbūs dalykai yra bendradarbiavimas, komunikacija ir pozityvus požiūris į aplinką. Tai svarbu ir įmonei, nes daug investuoja, kad šiuos įgūdžius tobulintų visa komanda“, – įsitikinęs Dainius.

Paklaustas, kaip vertina CITUS ir savo darbą dabar, iš laiko perspektyvos, Dainius akcentuoja dinamiškumą ir iššūkius, skatinančius nuolat, dideliais žingsniais judėti pirmyn. „Reikia išmanyti daug procesų, dažnai improvizuoti, rasti priėjimą prie žmogaus. Tačiau dirbdamas tobulėju, dinamiškumas mane veža, o įmonė suteikia visas galimybes įgyvendinti sumanymus ir idėjas“, – džiaugiasi jis.

Po darbų likusią energiją Dainius išlieja sportuodamas. Dar domisi interjero dizainu ir tiki, kad grožis turi būti ergonomiškas.

Dainiau, labai džiaugiamės, kad sustiprinai CITUS komandą. Sėkmės darbuose!