15min.lt rašo: „Konkursas „Už darnią plėtrą“: apartamentai Kauno senamiestyje taikosi į geriau uždirbančius pirkėjus“

ksa

Konkurse „Už darnią plėtrą“ dalyvauja laikinosios sostinės senamiestyje plėtojamas projektas „Kauno senamiesčio apartamentai“. Į Šv. Gertrūdos gatvėje statomą prabangių apartamentų daugiabutį bendrovė planuoja investuoti apie 4 mln. eurų.

Projektą plėtojančios nekilnojamojo turto bendrovės „Citus construction“ direktorius Mindaugas Vanagas teigia, kad projektas orientuotas į miesto žmones ir nekilnojamojo turto investuotojus. „Butai skirti miesto žmonėms, kurie nori gyventi miesto širdyje, tačiau tuo pačiu įsikurti naujos statybos name. Taip pat šis projektas orientuotas ir į NT investuotojus, kurie stebi Kauno miesto atsigavimą ir įvertinę dar santykinai nedideles būsto kainas, įžvelgia tokio būsto perspektyvas“, – sako jis. Anot jo, gyventojams bus įrengtas vidinis kiemas, o laiptinėje tvarką prižiūrės apsaugininkas.

Daugiabučio statybas planuojama baigti iki šių metų pabaigos. Name turėtų būti įrengti 33 butai ir 10 komercinių patalpų. Pastatą sudarys keturi aukštai, viršutiniame bus įrengti didžiausi apartamentai su individualiomis 20–30 kv. metrų terasomis ant stogo. Šiuo metu projekte rezervuota 60 proc. būstų. Teigiama, kad susidomėjimą rodo dideles pajamas gaunantys vietiniai specialistai – pavyzdžiui, IT sektoriaus atstovai, užsienyje verslus turinčios lietuvių šeimos ir užsieniečiai. „Į užsienį išvykusiems tautiečiams ar mūsų šalyje gyvenantiems užsieniečiams parduoti butai yra didžiausi projekto apartamentai. Dviem iš jų buvo pritaikyti individualūs sprendimai ir sujungti keli butai“, – teigė M.Vanagas.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/verslas/naujiena/kvadratinis-metras/nekilnojamasis-turtas/konkursas-uz-darnia-pletra-apartamentai-kauno-senamiestyje-taikosi-i-geriau-uzdirbancius-pirkejus-973-690165