„Citus“ yra sparčiai auganti organizacija, kurios intensyvi plėtros strategija garantuoja darbuotojams ilgalaikį ir stabilų darbą, galimybę realizuoti savo idėjas, augti kartu su įmone.

Darbuotojai – pagrindinis ir svarbiausias įmonės turtas. Jų profesionalumo ir atsidavimo dėka „Citus“ pasiekia puikių rezultatų ir klientų yra vertinama kaip patikimas partneris. Stengiamės kiekvienam komandos nariui suteikti galimybes tobulėti ir turėti geriausias darbo sąlygas.

Vienas mūsų sėkmės veiksnių – bendradarbiavimas, atviras dalijimasis informacija, bendro tikslo supratimas ir siekimas. Daugiausia dėmesio skiriama orientacijai į klientų poreikius ir galimybes įgyvendinti jų pageidavimus. Stengiamės klientams pasiūlyti optimalius sprendimus.

Darbas „Citus“ kompanijoje – puiki galimybė realizuoti save, atskleisti savo potencialą, tobulėti ir siekti karjeros aukštumų dinamiškoje aplinkoje, kurioje dirba aistra nugalėti degantys tikri savo srities profesionalai. Mūsų kompanija į komandą mielai priima trokštančius siekti geriausio, motyvuotus, smalsius, entuziastingus žmones.

Norintieji tapti ambicingos laimėtojų komandos dalimi savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu: ambicingiems@cc.lt

Kartu mokomės, kartu švenčiame