„CITUS CONSTRUCTION“ – tai nekilnojamojo turto vystymo kompanija, priklausanti NT paslaugų grupei CITUS.
Įmonė, savo veiklą pradėjusi 2009 metais, sėkmingai plėtoja individualių namų ir gyvenamųjų kvartalų projektus. Įmonės siekis – diegti vis inovatyvesnius sprendimus, lemiančius energinį naudingumą, taupumą bei gyvenimo komfortą.  Įmon����������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������s pl��toti projektai pasižymi šiuolaikiškais sprendimais, moderniu dizainu, patogiu ir ergonomišku išplanavimu.

����monės tikslas – nuolatinio tobulėjimo dėka būti ��ingsniu priekyje.

Mūsų ambicija – b��ti geriausia NT vystymo bendrove Lietuvoje, esančia arčiau klientų, pirmiesiems i����girsti ir išpildyti jų lūkesčius.

Mūsų vertybės:

Tobulėjimas – mes visada ieškome geriausio sprendimo, aukščiausio rezultato ir maksimalios vertės
Patikimumas – vykdome tai, ką pažadame, ir nežadame to, ko negalime įvykdyti. Kiekvienas darbuotojas yra atsakingas už savo žodžius ir veiksmus tiek prieš klientus, tiek prieš vadovus bei  kolegas.

Bendradarbiavimas ��� visi kartu siekiame bendro  tikslo. Bendradarbiaudami su klientais žinome jų poreikius, taigi siūlome tik optimalius sprendimus

Rezultato siekimas ����� bet kokia m��sų veikla yra nukreipta į konkretų tikslą, neskiriame savo laiko darbams, kurie nekuria vert��s.

Profesionalumas��– įmonės didžiausia vertybė- kompetetingi darbuotojai. Operatyviai sprendžiame iškilusias problemas, taikome tai, kas yra pažangiausia, nuolat mokomės ir tobulėjame.