„Citus“ – nekilnojamojo turto vystymo kompanija. Įmonė, savo veiklą pradėjusi 2009 m., sėkmingai plėtoja individualių namų ir gyvenamųjų kvartalų projektus, taip pat išskirtinius daugiabučius Vilniaus ir Kauno miestų centruose. Įmonės siekis – diegti vis inovatyvesnius sprendimus, lemiančius energinį naudingumą, taupumą bei gyvenimo komfortą.

Įmonės tikslas – nuolat tobulėti.

Mūsų ambicija – būti geriausia šalyje NT bendrove, kuri pirmoji gebėtų išpildyti klientų lūkesčius.

Mūsų vertybės:

TOBULĖJIMAS – mes visada ieškome geriausio sprendimo, aukščiausio rezultato ir maksimalios vertės.

PATIKIMUMAS – vykdome tai, ką pažadame, ir nežadame to, ko negalime įvykdyti. Kiekvienas darbuotojas yra atsakingas už savo žodžius ir veiksmus tiek prieš klientus, tiek prieš vadovus bei  kolegas.

BENDRADARBIAVIMAS – visi kartu siekiame bendro  tikslo. Bendraudami su klientais įsiklausome į jų poreikius, todėl siūlome tik optimalius sprendimus.

REZULTATO SIEKIMAS – bet kokia mūsų veikla yra nukreipta į konkretų tikslą, neskiriame savo laiko darbams, kurie nekuria vertės.

PROFESIONALUMAS – didžiausia įmonės vertybė – kompetetingi darbuotojai. Operatyviai sprendžiame iškilusias problemas, taikome tai, kas yra pažangiausia, nuolat mokomės ir tobulėjame.